3. základní škola Chomutov

Myslíte si, že tento web může být pro naši školu přínosný? (oznámkujte)
1 (743)
2 (570)
3 (453)
4 (486)
5 (488)

Celkem hlasů: 2740

Školní web

ve škole

Drazí kolegové, milé žákyně, milí žáci.

Octli jste se na webu, který naše škola získala v rámci projektu OTEVŘENÁ ŠKOLA. Podtitulem tohoto projektu je, že škola by měla být moderní - atraktivní - komunikativní. A díky němu se nám zde otevírá prostor ke vzájemné komunikaci, doufám, že pro Vás bude nejen moderní, ale i atraktivní.

Proč využívat tento web, když školní web nám funguje? Možná že i vy máte někdy potřebu uveřejnit nějaké ty "interní" informace, mít prostor, kde mohou publikovat a vyjadřovat svůj názor nejen učitelé ale i žáci naší školy, místo pro weby jednotlivých tříd... Tak zde to místo máme.

Pokusila jsem se zformovat obsah tohoto webu, ale budu ráda za vaše názory, jaké rubriky zde realizovat - vše se dá upravit přesně podle našich potřeb.

Druhým stupněm využívání tohoto webu je sekce "Studijní zóna", pod kterým se schovává e-learningové prostředí Moodle, ve kterém lze realizovat elektronické kurzy nejen pro žáky. Studijní zóna bude k dispozici po uskutečnění kurzů s žáky v rámci informatiky. - Určitě dám vědět.

Pokud budete mít jakékoliv nápady, budete mít zájem o jakékoliv doplňující inforamce, kontaktujte mě: e-mailem, osobně...

S přáním společného úspěchu při tvorbě webu

Lucie Ludvíková

NAHORU TISK